Porada > Rzeczy, których nie powinnaś mówić facetowi o swoich eks
Rzeczy, których nie powinnaś mówić facetowi o swoich eks
Rzeczy, których nie powinnaś mówić facetowi o swoich eks

Szczerość jest podstawą każdego idealnego związku. Jednak istnieją pewne rzeczy, o których lepiej nie wspominać, bo mogą nam tylko zaszkodzić.

Szczerość jest najważniejsza, jest fundamentem, który decyduje o dalszym wspólnym życiu.Wielu z nas ma za sobą kilka związków, które były udane, bądź nie. Należy pamiętać, by za dużo o nich nie wspominać nowemu partnerowi, ponieważ możesz go zranić. Oto kilka rad, o których nie powinna mówić.

- złamane serce

Wiele związków zakończyło swoje relacje bardzo boleśnie. Należy jednak pamiętać, by nie wspominać o tym obecnemu mężczyźnie. Mówiąc mu o tym możesz, go tylko zranić. Pomyśli, że nadal żywisz uczuciem swojego byłego. Coś kiedyś było i się skończyło. Teraz masz nową miłość i poświęć jej, [/size]jak najwięcej czasu i staraj się nie porównywać jej do tej z przeszłości. Naturalnie wspomnieć możesz, że byłaś w związku, w którym Cię zraniono , ale teraz nie ma to dla Ciebie żadnego znaczenia i żyjesz dalej.

- pieniądze

W żadnym wypadku nie wspominaj o tym, ile zarabiał twój eks. To tylko wprowadzi go w zakłopotanie i będzie myślał, że nie jest w [/size]stanie zapewnić Ci w przyszłościżadnego bytu, albo nie daj boże pomyśli, że jesteś materialistką. Pieniądze nie powinny być priorytetem w życiu.

- kiedyś już tutaj z nim byłam

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że teraźniejszy chłopak zabierze cię w miejsce, w którym już kiedyś byłaś ze swoim byłym. Absolutnie nie wspominaj mu o tym, ciesz się z każdej chwili spędzonej z nim. Dla ciebie to co było kiedyś, jest już nieistotne.

- sex

Być może Twój chłopak będzie chciał się dowiedzieć kilku rzeczy o twoim byłym na przykład : jaki był w łóżku. Postaraj się odbiec od tego tematu, to co było już minęło. Jeżeli dalej będzie brnął w temat, wytłumacz że tak , jak w każdym związku bywają te lepsze i gorsze momenty.

- plany

Mężczyźni potrafią być romantyczni. Kto wie, czy twój wybranek nie będzie chciał cię zabrać w walentynki do miasta miłości, którym jest Paryż? . I nawet jeśli w poprzednim związku był taki sam plan, pamiętaj nie wspominać o nim.To tylko popsuje niespodziankę. Zamiast opowiadać o byłym, zacznij robić zakupy na romantyczny wyjazd .

- prezenty

Wiele z was na pewno posiada mnóstwo prezentów z poprzednich związków. O nich także nie należy mówić. Nie wspominaj, że ulubiony kocyk pod którym leżycie dostałaś w prezencie od swojego byłego chłopaka. Pomyśli, że nadal darzysz go sentymentem i może być mu przykro.

- lubiany wśród bliskich

Nigdy nie wspominaj, że twój eks był uwielbiany przez Twoją rodzinę i znajomych. Chłopak na wstępie poczuje się skończony. Zamiast mu opowiadać o przeszłości skup się, aby dobrze się ‘’wkupił’’ w grono Twoich najbliższych.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 03.11.2013
Samotne online
0
Samotni online
0