Porada > Podniecające zapachy.
Podniecające zapachy.
Podniecające zapachy.

Słyszałaś coś o afrodyzjakach i feromonach, ale nie wiesz, co tak naprawdę podnieca facetów? To uważaj, bo za chwilę się dowiesz: naprawdę bowiem istnieją takie aromaty, które mogą sprawić, że będzie Wam bardzo gorąco. Zwykle prawdą jest, że faceci są wzrokowcami, co jednak nie wyklucza sprawnego funkcjonowania pozostałych ich zmysłów. Znane porzekadło „przez żołądek do serca” można również przełożyć na zmysł powonienia. Uwierz, że „przez nos do serca” również możesz trafić.

Oczywiście ładny zapach perfum z pewnością sprawi, że staniesz się dla niego bardziej atrakcyjna. Ale co ważne, również inne zapachy świetnie go zachęcą do baraszkowania. Jakie? Kulinarne. Są to cynamon, pomarańcza (lub najlepiej cynamon z pomarańczą), zapach pączka z lukrecją, świeżego ogórka (!), świeżego pieczywa (!), a nawet codziennej kawy lub wanilii.

Choć pewnie niewiele z nas zdaje sobie z tego sprawę, to jednak wydaje się to takie nieskomplikowane, prawda? Zatem pamiętaj koniecznie o tej liście następnym razem, kiedy będziesz przygotowywać romantyczną kolację.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 19.03.2013
Samotne online
0
Samotni online
0