Porada > Za co mężczyźni nas kochają?
Za co mężczyźni nas kochają?
Za co mężczyźni nas kochają?

Patrzyłaś kiedyś z zazdrością na podrywaną przez superprzystojniaka koleżankę, myśląc „co ona w sobie ma, czego ja nie mam?”. Każdej z nas czasami się to zdarza i tak już musi być – mężczyźnie nie mogą się podobać wszystkie kobiety w równym stopniu, nie mógłby wtedy znaleźć tej jedynej (i odwrotnie oczywiście). Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się o tym, co tak bardzo pociąga facetów.

Edyp z greckiej tragedii zakochał się w swojej biologicznej matce, nie mając pojęcia, że ona nią jest. Do dzisiaj nawiązuje się do kompleksu Edypa, kiedy mówi się o prastarej prawdzie: mężczyźni podziwiają swoje matki i podświadomie szukają dla siebie kobiet jak najbardziej podobnych do nich. Potrzebują matczynej opieki i troski nie tylko w dzieciństwie, ale też przez całe dorosłe życie. Marzą o takiej kobiecie, która zajmie się nimi podczas gorszych chwil, przytuli i pocieszy.

Oczywiście nie możesz w związku z tym ubierać się ani zachowywać dokładnie tak, jak robi to 50-letnia mama Twojego wybranka. Wszystko dostosuj do własnej osobowości oraz wieku. Ubieraj się seksi, ale nie za bardzo, żeby chłopak nie dostał wszystkiego jak na tacy. Nie ma chyba takiego mężczyzny, dla którego nie byłby ważny wygląd partnerki. Na randki zarezerwuj więc czerwone ubrania, które dodadzą Ci pewności siebie i kobiecości. Jeśli nie masz takich ciuchów, pomaluj paznokcie krwistoczerwonym lakierem lub usta wiśniową szminką. Faceci lubią czerwień.

Bardzo ważnymi czynnikami decydującym o Twoim być albo nie być w sercu Twojego potencjalnego faceta są uśmiech oraz pozytywne usposobienie. Nie narzekaj ciągle, bo faceci nie to uwielbiają – wolą odpocząć w Twoim towarzystwie, pośmiać się i wiedzieć, że Twoje życie jest udane. Poznając nowego chłopaka oczywiście nie wystarczy się śmiać jak głupi do sera, kiedy on mówi. Nieśmiałość lub małomówność to też nie te cechy, których on szuka. Zabłyśnij czymś ciekawym, rozpocznij nowy temat. Facet będzie się cieszył, że nie jest odpowiedzialny za przebieg całej Waszej rozmowy. Tylko pamiętaj, że co za dużo to nie zdrowo: ani małomówność, ani zbytnia gadatliwość nie są zaletami, dopuść go czasem do słowa.

Mężczyźni podziwiają dziewczyny, które mają swoje pasje i zainteresowania, które się w czymś spełniają. Opowiedz mu o Twoim nowym hobby, zwłaszcza jeśli jest nim... gotowanie! Wiesz przecież, że przez żołądek można trafić prosto w serce…

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 18.03.2013
Samotne online
0
Samotni online
0