Cytaty - Poczekalnia
GłównaTopPoczekalniaDodaj
Autor: Guillame Musso
   
(0)
(0)
"Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia."
Autor: Janusz Leon Wiśniewski
   
(0)
(0)
"Należy ulegać swoim pragnieniom wtedy, kiedy nadchodzą i nic nie odkładać na później."
Autor: Ewa Nowak
   
(0)
(0)
"On mi nigdy nie mówił, że mnie kocha, że mu się podobam, nie padły żadne takie zaklęcia. On mnie po prostu lubił. Był zwyczajnie miły, ale głupiej młodej dziewczynie to wystarczy. Resztę dośpiewa sobie sama. I ja tak zrobiłam. Chciałam, tak bardzo się zakochać i się zakochałam. (…) Ale on mnie nie zranił. To moja własna głupota zadała mi tyle bólu. Widziałam coś, czego nie było. Koniec opowieści."
Autor: Beau Taplin
   
(0)
(0)
"Dlaczego zakładamy, że wszelkie związki prowadzą do ustatkowania się? Poczekaj na kogoś, kto nie pozwoli, żeby życie Ci uciekło, kto rzuci Ci wyzwanie i [cierpliwie] poprowadzi poprzez Twoje marzenia. Kogoś spontanicznego, z kim możesz się zatracić w tym świecie. Związek z odpowiednią osobą to wolność, a nie ograniczenie."
Autor: Halina Poświatowska
   
(0)
(0)
"Tak mi trzeba wiedzieć, że się ktoś o mnie troszczy w tym obcym świecie. I wiem, jak bardzo nie zasługuję na tę troskę - ja z moimi idiotycznymi depresjami i całą tą maszynerią spekulacji"
Autor: o. Adam Szustak
   
(0)
(0)
"Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych, przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza, tam nędza, tam jakaś słabość, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tam w ogóle jest coś, z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i będę jej próbował w tych słabościach pomóc, dopiero tutaj zaczyna się miłość."
Autor: Halina Poświatowska
   
(0)
(0)
"Nie wiem - czy dni mijają - czy ja mijam"
Autor: Andrzej Sapkowski
   
(0)
(0)
"Masz lat 40, wyglądasz na niecałe 30, myślisz, że masz 20, a zachowujesz się jakbyś miał 11."
Autor: Tomasz Wilczak
   
(0)
(0)
"Mieszkaj w Poznaniu!"
Autor: Testowy
   
(0)
(0)
"Testowy na główną"
Samotne online
0
Samotni online
0