Cytaty
GłównaTopPoczekalniaDodaj
Autor: Ojciec Adam Szustak
   
(0)
(0)
"Są trzy etapy miłości. Pierwszy etap polega na "Fajnie że jesteś dla mnie" (...) drugi etap miłości polega na "Dobrze, że jesteśmy razem"(...) i jest trzeci etap miłości, który polega na "Dobrze, że jestem dla Ciebie" i to jest prawdziwa miłość."
Autor: Alicja Kostrzak
   
(0)
(0)
"Spotkajmy się kiedyś. Porozmawiamy o tym, co czułam, gdy byłeś najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Opowiem Ci o tęsknocie, której nie znasz. Dowiesz się czym była pustka - dziura w organizmie w kształcie Twojej duszy, niepozwalająca oddychać i zasypiać nocą. Zapewne nigdy nie wiedziałeś o istnieniu moich uczuć. Przyjdź, powspominamy stare dobre czasy, gdy jeszcze Ciebie kochałam."
Autor: Paulo Coelho
   
(0)
(0)
"...bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności."
Autor: Krzysztof Kamil Baczyński
   
(0)
(0)
"Jesteś o tyle spojrzeń ode mnie.Jest mi o tyle Twych spojrzeń samotniej."
Autor: Leopold Tyrmand
   
(0)
(0)
"Najokrutniej zaś trzeba tępić takich mydlanych idiotów o powłóczystym spojrzeniu - pomyślała mściwie - takich najpiękniejszych w powiecie. Takich pewnych, że nie ma dziewczyny, której by nie mogli mieć. Za te ich zniszczenia, jakie sieją wśród biednych stenotypistek i nieśmiałych modystek..."
Autor: Małgorzata Halber
   
(0)
(0)
"Mogłabym jeszcze dużo pisać o tym jak mnie bolało wszystko, jak nie umiałam o tym mówić, jak te emocje mi się odkładały w plecach i nie mogłam spać."
Autor: Eric Emmanuel Schmitt
   
(0)
(0)
"Miłość od przyjaźni dzieli tylko skóra. A skóra jest cienka..."
Autor: Marilyn Manson
   
(0)
(0)
"Prawdziwe związki nie rozpadają się tak łatwo. Są jak cenny wazon, który tłucze się, a potem skleja z kawałeczków, znowu tłucze i znowu skleja, tak długo, aż kawałki przestaną do siebie pasować."
Autor: Agnieszka Osiecka
   
(0)
(0)
"Bardzo chciałam pokochać.[…] chciałabym tego tak silnie, ze usiłuję sobie czasem wmówić uczucie. Chwilami już, już udaje mi się to. Ale potem przychodzi chwila, że widzę, iż oszukiwałam siebie i… kogoś, sprawiając temu komuś ból."
Autor: Anna Daszuta
   
(0)
(0)
"Powtarzałeś często, że pragniesz mnie na zawsze. W końcu Ci uwierzyłam, bardzo zaufałam. Chciałam ciepła Twoich ramion, smaku ust o poranku, chciałam dreszczy, wstrząsów i wysokich uniesień. Przestałam się bać i Ciebie, i siebie, i nas."
Autor: Gabriela Gargaś
   
(0)
(0)
"Dopóki nie odnajdziesz siebie, nie dojrzejesz, nie będziesz z sobą szczęśliwy, wówczas nie będziesz potrafił stworzyć dobrego związku z drugim człowiekiem. Zalejesz go swoimi żalami, pretensjami i wiecznym niezadowoleniem."
Autor: Carrie Bradshaw
   
(0)
(0)
"Los samotnej kobiety nie jest łatwy… dlatego każda z nas powinna mieć wyjątkowe buty, żeby radośniej kroczyć przez życie"
Autor: Carrie Bradshaw
   
(0)
(0)
"Los samotnej kobiety nie jest łatwy… \\nDlatego każda z nas powinna mieć wyjątkowe buty, żeby radośniej kroczyć przez życie"
Autor: Małgorzata Halber
   
(0)
(0)
"Jeśli notorycznie uciekamy od życia, od prawdy, to człowiek w końcu ani nie jest szczęśliwy naprawdę, ani nie żyje naprawdę. Żyje, udając."
Autor: Anita Shreve
   
(0)
(0)
"To dziwne, pomyślała, jak głęboko znamy jakąś osobę lub wydaje się nam, że ją znamy, gdy jesteśmy zakochani - nasiąknięci, przesyceni miłością - aby później odkryć, że być może wcale nie znaliśmy jej tak dobrze, jak nam się wydawało. Albo że ona nas nie znała tak dobrze, jak mieliśmy nadzieję."

< 1 2 3 4 > Ostatnia

Samotne online
0
Samotni online
0