Porada > Ideał kobiety- czy należysz do niego?
Ideał kobiety- czy należysz do niego?
Ideał kobiety- czy należysz do niego?

Kobieta idealna, jaka powinna być okiem mężczyzny? Dowiedz się czy taka jesteś?

Mężczyźni także mają w głowie przedstawiony obraz swojej idealnej partnerki. Z analizy wielu wypowiedzi mężczyzn, eksperci przedstawili obraz idealnej kobiety. Poniżej wszystkie cechy i atuty pożądanej bogini.

W łóżku nie potrafi powiedzieć nie

Idealna kobieta według mężczyzn to taka, która nie potrafi odmówić seksu. Z analiz wynika, że prawie 95 proc. mężczyzn pożąda kobiety, która będzie gotowa się z nim kochać o każdej porze. Uważają, że stosunek fizyczny jest jednym z najważniejszych elementów w budowaniu idealnego związku. Jeśli tego nie ma, szukają pocieszenia tam, gdzie to dostaną. Przykre, ale niestety prawdziwe.

Za długo stoi przed lustrem!

Jak się wypowiada jeden z badanych, ‘’ile można stać przed lustrem, jaka to filozofia ułożyć włosy w 5minut i podkreślić oko w 3? Moja żona potrafi spędzić pół dnia w łazience, po co?’ Większość mężczyzn jest za tym, aby kobiety ograniczyły czas spędzony w łazience do minimum.

Wspólne zainteresowania

Kolejna cecha, która według mężczyzn powinna mieć idealna kobieta. Otóż, wspólne hobby, które łączy ludzi bezgranicznie. Piętnastu z dwudziestu badanych przyznaje, że uwielbia, jak ich partnerki idą razem z nimi na mecz piłki nożnej. Są pod wrażeniem, jak dziewczyna ubiera na siebie sportową koszulkę i kibicuje na równi ze swoim partnerem.

Mądra, ale nie przemądrzała

Inteligentne kobiety są pożądane. Mądre do jakiegoś stopnia. W końcu żaden facet nie chce być głupszy do swojej partnerki. Dziewczyna, która świeci inteligencją, która ma swoje pasje i potrafi wypowiedzieć się na każdy temat jest idealnym materiałem na żonę. Według jednego z ankietowanych : ‘ Żaden facet nie chce pustej lalki, pragniemy mądrych kobiet, ale też nie przemądrzałych, które pozjadały wszystkie rozumy. Chcemy kobiet na poziomie’

Z dobrym poczuciem humoru

Faceci nie cierpią nadąsanych, rozkapryszonych dziewczyn. Uwielbiają kobiety, które znają się na żartach i potrafią śmiać się same z siebie. Oczywiście nie do przesady te żarty, jak zaznaczył to jeden z odpowiadających.

Rodzina na pierwszym miejscu, kariera na bok

Mężczyźni są tradycjonalistami. Przywiązują uwagę do kobiet, które kochają dzieci. Chcąc taką kobietą ułożyć sobie życie, stworzyć rodzinę. Według ankietowanych idealna żona ma rodzić dzieci, dbać o nie i karierę rzucić na bok.‘ Według mnie i moich kolegów, kobieta idealna to taka, która czeka na mnie w domu z kochającymi dziećmi a nie taka, co wraca wykończona po całym dniu wpracy i odbiera jeszcze miliony telefonów’.

Idealna to taka, która akceptuje partnera kolegów

Przestroga dla kobiet. Mężczyzna nie lubi wiecznie wiszącej na nim kobiety. Facet będąc w związku chce czuć swobodę i nie chce być uwiązany na smyczy, jak pies. Wiadomo, my kobiety chcemy mieć kontrolę nad swoimi ukochanymi, ale musimy troszkę zwolnic, bo nasz pan nie da się zamknąć w klatce. Taki już ich typ. Według płci męskiej, idealna kobieta to taka, która godzi się od czasu do czasu na męskie spotkania, która nie będzie miała nic przeciwko, gdy jej wybranek umówi się na piwo z przyjacielem.

Wygląd

Brunetki o niebieskich oczach to najbardziej pożądane kobiety według ankietowanych.Panowie nie gustują już w modelkach. Obiektami ich westchnień są panie o okrągłych kształtach. Pan Arek komentuje ‘ Kobieta ma być kobieta, musi mieć trochę ciała, trzeba ją za coś złapać. Patyki są niesmaczne. Facet nie pies na kości nie poleci’

Jakie są wasze opinie o obrazie idealnej kobiety, którzy przedstawiają mężczyźni? Czy każda z was się nadaje?

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 15.03.2014
Samotne online
0
Samotni online
0