Porada > FAKTY, KTÓRE WSKAZUJĄ, ŻE TWÓJ FACET NIE CHCE JUŻ Z TOBĄ BYĆ
FAKTY, KTÓRE WSKAZUJĄ, ŻE TWÓJ FACET NIE CHCE JUŻ Z TOBĄ BYĆ
FAKTY, KTÓRE WSKAZUJĄ, ŻE TWÓJ FACET NIE CHCE JUŻ Z TOBĄ BYĆ

Zapoznaj się z poniższym tekstem a dowiesz się czy dalej chcesz brnąć w związek, w którym tylko Tobie zależy. O swoich problemach opowiedziała nam jedna z internautek. Asia, 22 lata.

Pewnego dnia przyszłam do mojego chłopaka i oznajmiłam mu, że między nami wszystko skończone. Miałam już dosyć jego podejścia do naszego związku a raczej żadnego podejścia, bo nasz związek stał w miejscu. Ja ciągle zabiegałam, starałam się, bo w przeciwieństwie do niego widziałam, że oddalamy się od siebie. Na początku myślałam, że przejdzie mu, że jest tylko zmęczony i za chwile to wszystko minie i będzie tak, jak dawniej. Myliłam się, dlatego musiałam to zakończyć. Najgorsze było to, że moja decyzja nie wzbudziła w nim żadnego poruszenia.

Jeśli przeczytałaś to i chcesz ominąć miesiące wielkich starań przeanalizuj poniższe argumenty, które dowodzą że w waszym związku tylko jednej osobie zależy.

KONTAKT UTRZYMUJESZ TYLKO TY

Miliony wiadomości, setki nieodebranych połączeń i nic, on się nie odzywa. Dzwonisz, piszesz i żadnej reakcji. W końcu, gdy uda ci się z nim skontaktować, tłumaczy się twierdząc, że jest bardzo zajęty i nie ma czasu. A czy odpisanie na smsa jest tak bardzo czasochłonne? Zastanówmy się, jaki istnieje powód, że tracicie kontakt?

ROMANTYCZNE KOLACJE

Która z nas nie marzy o tym, aby facet zabrał nas na romantyczną kolację? Jeśli już zdarzy się taka, to tylko dlatego, że ją wymusiłaś i ją zorganizowałaś. Wiele par lubi zamówić sobie pizze do domu i urządzić nocny seans przed telewizorem, jednak zbyt częste siedzenie w domu staje się nudne.

WOLI SIĘ SPOTKAĆ Z KOLEGAMI, NIŻ Z TOBĄ

Wychodzi, ale bez ciebie? Musisz się prosić, żebyście się spotkali? Rzuć to dziewczyno, nie warto. Jeśli dwie osoby się kochają powinny działać na siebie, jak magnes. Pamiętaj!

BRAK ZAINTERESOWANIA

Wpadłaś w kłopoty, naprawdę jest ci samej ciężko a twój facet nawet się tym nie zainteresuje? Nie ma czasu, by cie wesprzeć a nawet wysłuchać? Żyje w przekonaniu, że to on ma prawdziwe zmartwienia a twoje sprawy to błahostki? Nie zastanawiaj się, związek polega na wzajemnym wsparciu i rozwiązywaniu problemów wspólnie a nie na wyliczaniu, kto wpadł w większe kłopoty.

Mężczyzna, który cię naprawdę kocha interesuje się każdą chwilą twojego życia. Twój cię nie pyta co robiłaś? Co się z tobą działo? Czy dotarłaś do domu? To nie twój mężczyzna, to obcy człowiek.

UWAŻA, ŻE PRZESADZASZ

Widzisz te wszystkie wady i w końcu decydujesz się na poważną rozmowę z partnerem. W rezultacie, jak zawsze słyszysz, że sobie coś znowu wymyśliłaś. Próbuje ci uświadomić, że to twój problem i masz sobie rozwiązać go sama.

Jak już przeczytałaś nasze wskazówki i uświadomiłaś sobie, że w twoim związku wygląda bardzo podobnie, zastanów się czy chcesz być ciągle ofiarą i zabiegać o coś, co nie ma sensu? Związek nie na tym powinien polegać. Uczucie powinno działać w obie strony.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 03.04.2014
Samotne online
0
Samotni online
0